Ronja, córka zbójnika
powrót do forum 1 sezonu

Wszystko sztuczne nie naturalne do tego dubbing resztę dobija. Sami obadajcie daje 1/10

marcomarco83

Moja siedmioletnia córka ma inne odczucia i inne dzieciaki pewnie też. Dorośli inaczej postrzegają niektóre rzeczy.

Eve1390

Siedmioletnia córka, ogląda serial plus 13? Gdzie jest przemoc, nagość i wulgarny język(według Netflixa ;D) No cóż. Kto z nas nie oglądał.Ale tak już serio, to chyba ktoś źle ten film oznaczył, skoro książka jest dla najmłodszych, a ci dają plus 13 ;D
 A co do marco. Po 8 minutach, oceniać coś, to już trzeba być wybitnym. Po 8 minutach uja się oceni. I jeszcze zaniżanie ocen, bo jakiś typ da 1 po 8 minutach...Niesamowite to jest.

toyminator

Moja córka jest już po wszystkich częściach Harrego Pottera i wszystkich audiobookach bo jeszcze ćwiczy samodzielne czytanie, więc taka Ronja to nic nadzwyczajnego, wychowana na Gęsiej Skórce i Braciach Grimm

toyminator

Książkę A. Lindgren mamy przeczytaną z 3 razy, to jedna z jej ulubionych bohaterek

Eve1390

Nie dziwi mnie to. Odważna, zadziorna, potrafiąca walczyć o swoje. Bardzo dobrze, że to jedna z ulubionych bohaterek. :) mnie się serial podoba, mimo dodatkowych wątków. Ronja to była też jedna z moich ulubionych książek w dzieciństwie.

ocenił(a) serial na 1
Eve1390

@toyminator @Eve1390 to jest moja pierwsza ocena 1 i jej nie zmienię zacząłem przewijać może akurat jestem w błędzie no kurde nie. Wzorujecie się na dzieciach bo bombelki obejrzały a zapytajcie za tydz czy chcą powtórkę :D Bo dla mnie to jest shit i rodzinnie przy stole bym tego nie obejrzał.

marcomarco83

Po co oglądasz z dubbingiem?

Woooo

Może tylko po to żeby móc na niego ponarzekać:D

ocenił(a) serial na 5
marcomarco83

Takie osoby jak Ty nie powinny w ogóle oceniać filmów.

marcomarco83

Jest mu... jest dobrze. Przecież to wygląda tak komicznie, że aż głupio. Jestem ciekaw, czy panom mu... jest głupio, kiedy to oglądają? Ciekaw czy są "inne środowiska" ;-)

ocenił(a) serial na 3
marcomarco83

Cóż, ja obejrzałam całość i oceniłam na 3. Książek nie znam, niektóre produkcje dla dzieci mogą sprawić przyjemność z oglądania również dorosłym, jednak moim zdaniem ten serial do nich nie należy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones