PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Poprzedni temat się wyczerpał, więc zakładam kolejny :)

november7_rain7

Ani list, ani misja poszukiwawcza MC i wiele innych istotnych spraw...

jagodajulia

To już był finał? Myślałam, że jutro ma być :D

Cóż, można powiedzieć tylko jedno: Boszsz jak ona mogła za tego głupka wyjść :P

SlodkaZmijka

Głupia wzięła ślub z głupim. Czyli wszystko pasuje ;))

Vanessa100

Haha racja . Pasują do siebie :)

Vanessa100

hahahaha dokładnie :D i żyli długo i szczęśliwie i mieli 100 dzieci, bo Octavio był za głupi, żeby używać prezerwatywy :P

SlodkaZmijka

Nie, dzisiaj był finał :D Jak mogłaś przegapić? :D

jagodajulia

Ktoś tutaj pisał, że jest 16, ja w sumie myślałam i tak, że dzisiaj, miałam oglądać, ale zapomniałam :D To skomplikowane :D hehe i tak wiedziałam co będzie w odcinku czyli, że głupia wyjdzie za głupiego :D Muszę sobie looknąć tak z ciekawości na yt :P

SlodkaZmijka

Hmm ja pamiętam, że ktoś pisał, że do 16 jest Dzikie Serce, ale to i tak nieważne, za wiele nie straciłaś :D Octavio powiedział, że zawsze chciał poślubić MC i że jej ufa i nie będzie jej zdradzał :D :P

jagodajulia

boszsz co za debil :D Wreszcie jej ufa! Alleluja! :D

SlodkaZmijka

haha ja i tak mu nie wierzę :D :P

jagodajulia

Ja też nie hahaha i to jest najlepsze :P

SlodkaZmijka

Dobry był gościu śpiewający na ślubie MC i Octavia.
Komicznie to wyglądało ;)

Vanessa100

Kurcze, zaraz go obczaję :P

Vanessa100

Maricruz miała przed podpisaniem lekką zawieszkę, pewnie sobie myślała: Brać tego debila czy nie, oto jest pytanie :P

SlodkaZmijka

Może pomyślała - "Hmm, lepszy debil niż żaden" ;)

A wiesz, jak obejrzałam tylko końcówkę odcinka finałowego :D

Vanessa100

hahaha co to było z tym śpiewającym gościem? hahaha patrzę, a tu jakiś hipocentrus się z krzaków wyłania :D :D :D ale mieli pomysł :P

SlodkaZmijka

Mnie się śmiać chciało - proci patrzą sobie w oczy, a w tle jakiś chuderlawy facet się produkuje ;))

Vanessa100

No to było dobre buahahahaha :D Może miał odwrócić uwagę od tej prowokacji (czyt. ślubu dwóch głupców) :P

SlodkaZmijka

hahaha znalazłaś dobre wytłumaczenie :D

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

Ja się z tego śmiałam...co za jaja :D

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

Octavio jest debilem do kwadratu :D...ale w ostatnim odcinku był słodziutki :D

Paula1008

Tak, Arenas potrafi być słodki ;)

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

Vanessa a oglądasz nowy serial Włoska narzeczona? Fajnie się zapowiada :).

Paula1008

Oglądałam pierwszy odcinek Wlsokiej narzeczonej, ale nie zaciekawiło mnie.
To znaczy niezłe, ale nie chce mi się wciągać w kolejną długa telkę.
Ale może będę oglądać wyrywkowo.

jagodajulia

Ten facet śpiewający na ślubie MC i Octavia widzę, że nie tylko mnie rozśmieszył ;))

Sukienka ślubna MC podobała mi się, ale ten wianek na głowie był wg mnie zbędny i masakryczny

Vanessa100

A mi się nie bardzo podobał look MC. Spodziewałam się czegoś innego.

jagodajulia

Wg mnie całość zepsuł ten wianek ;))
MC przez to wyglądała bardzo staroświecko.

Vanessa100

Pytanie podstawowe: Nauczył ktoś Solitę migowego? :P

Co się stało z Juanitą?

SlodkaZmijka

Nie wiem, bo ja tylko końcówkę odcinka

Vanessa100

Już dooglądałam i widzę, że Juanita pozostała w roli opiekunki do dziecka :P

SlodkaZmijka

Juanita chyba dożywotnio będzie opiekunką Lupity ;))

Vanessa100

Myślałam, że dadzą jej jakiegoś galana, a tu nic :P Mogliby ją np. spiknąć, z tym aktorem, który okazał się gejem :P Taki ładny chłopak, a marnuje się i w życiu i w teli :P

SlodkaZmijka

Niestety, nie mieli litości dla Juanity ;)
Jej przeznaczeniem jest dożywotnie niańczenie Lupity ;)

Vanessa100

No bo przecież Maricruz nie będzie miała na to czasu, ona musi pilnować, by Octavio znowu nie zrobił jakiejś głupoty :P

Vanessa100

Oj niestety nie tylko Lupity, ale też Miquelita, od czasu do czasu Octavita, gdy Octavio weźmie syna raz na rok na weekend, gdy o nim sobie przypomni lub gdy mu odwali i go porwie, bo Simona, mając inne dzieci go zaniedbuje, no będzie jeszcze min 10 dzieci które urodzi Maricruz, bo o antykoncepcji się tam nie myśli( w sumie była zabroniona do niedawna:P). Czasem Araceli wpadnie ze swoją gromadą, Ester z swoim synkiem, Solita ze swoją gromadką, no i biedna Juanita się wykończy, a jeszcze nie dostaje pewnie pieniędzy bo proci biedni i tylko za jedzenie i dach nad głową pracuje, czyli niewolnica :/ Swoją drogą kontynuacja teli mogłaby być śmieszniejsza niż sama telenowela :) haha. Byłby wysyp dzieci, jak wtedy gdy Shrekowi się śniło że został ojcem i nawet z okna się wysypywały :P. Nie no nie mogę z tej teli. Ja oglądałam do ok 100 odcinka, ale też czasem przewijałam, a dalej to już prawie wszystko przewijałam czyli głupoty Octavio, gadanie MC ciągle o zemście, porażkę w postaci Doris itp. Zaimponował mi Miguelito jak żegnał się z Lupitą, przytulił ją i powiedział że ją kocha, jakie to słodkie było i Octavio mógłby brać przykład z bratanka, tak sobie myślę że Miguelito chyba wie że musi być mądry i odpowiedzialny i dojrzały nad wiek, bo na stryja nie może liczyć :). Lupita też od matki i ojca mądrzejsza :).

ocenił(a) serial na 4
SlodkaZmijka

no była, w spodniach na wesele przyszła!

darjaa

Potem już ją dostrzegłam, jak zwykle uprawiała się przy dzieciach :P

Maricruz taka zajęta mężem, że córeczką musiała się zająć niania :P

SlodkaZmijka

nie pierwszy raz zostawia córkę dla tego głupka ( mam tu na myśli jej wielki wyczyn z wzięciem na siebie winy i całą akcję z więzieniem ) jezu...jeszcze kilka odcinków i zostawiłaby Lupitę niańce,a sama pojechała za "mężem" na drugi koniec świata :P

madzik_867

biedna ta Juanita.w ogóle swojego życia nie miała:ani rodziny,ani przyjaciół,że o facecie już nie wspomnę.a taka ładna dziewczyna:)

madzik_867

To samo sobie pomyślałam.

darjaa

w spodniach wygodniej się niańczy dzieci.a ona przecież nawet na weselu nie miała wolnego od pilnowania.

ocenił(a) serial na 7
SlodkaZmijka

Zawsze mnie śmieszy, że Maricruz i Juanita to takie przyjaciółki, a Juanita jej mówi na Pani, a tyle lat się znają. Choćby MC była nie wiadomo kim :D

Paula1008

pal licho,że pani.Juanita mówiła o MC"moja pani"-jakby była jakąś niewolnicą,haha;)

bishop_filmaniak

nie wiem czy to tłumaczenie jest tak beznadziejne,czy ona rzeczywiście tak mówiła,ale dziwnie to brzmi. Dosłownie jakby była niewolnicą

Vanessa100

Ten wianek rzeczywiście jej nie pasował, generalnie wyglądała jak Rusałka :P

SlodkaZmijka

haha tak ;)

SlodkaZmijka

wianek u rozwódki z dzieckiem nie pasuje.welon jeszcze rozumiem ale wianek jak u dziewicy-no nie bardzo.

użytkownik usunięty
anita368

Widzę że dzisiaj nowe święto powstało :) Finał Dzikiego serca , ha albo głupoty Octavia ,no ja też się bardzo ciesze juz nie mogłam się doczekać ,kiedy to wszystko się skończy .
A jeszcze słowa Octavia ( przepraszam że na chwilę w ciebie zwątpiłem ) co ? ta chwilka trwała gdzieś pięć czy szesć lat . ładna mi chwila haha ha ha ,Octavio nawet w finale papłał głupoty.

ocenił(a) serial na 10
anita368

Jestem rozczarowana ostatnim odcinkiem. Tak w ogóle od 10-15 odcinków mam niedosyt. Byłam przygotowana na inne zakończenie tegoż serial, a tak dobrze się zapowiadał. Po pierwsze, co Raizą, Teobaldem, Karimem, Alwro i jego córką, Jose Antoniem, Simoną i synem Octavio, Doris. Dlaczego nie wyszły na wierzch przekręty Jose Antonio, co z domem, do którego trafiła Maria z kłapouchym.
Na domiar kilka odcinków pod koniec było zmontowanych np. scena z Maricruz nagle była w malignie, umierająca, a potem ni z gruchy i pietruchy siedzi z Jaunitą wymalowana, ubrana popija herbatkę. PS. Myślałam, że wszyscy wrócą na wieś odbudują dom i tam zamieszkają.

KajaW

dokładnie.też czuję niedosyt.wg najciekawsze były odcinki na wyspie toteż dziwi mnie,że nie pokazali co u Karima,Teobalda itp te postaci były ciekawe a nie takie jałowe jak pozostałe.i czemu na ślubie nie było Simony i jego dzieciaka?dziwne to wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones