PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Poprzedni temat się wyczerpał, więc zakładam kolejny :)

maria_88_3

Ale policja mogła też dać nakaz na listy, poza tym to Octavio z rodziną za pomocą listów komunikował się przed morderstwem, którego dopuścił się Miguel. I Octavio nie kupił MC nic, bo nie miał pieniędzy, sam o tym nie raz mówił i właśnie po pieniądze przyjechał do brata.

jagodajulia

A no ok, w sumie tak :). To może po prostu na ranczo czasem nie było zasięgu, albo wtedy albo Octavio albo jego rodzina nie mieli komórki :). No tak ogólnie Octavio nie miał pieniędzy, ale jak bogaci mówią że nie mają pieniędzy, to jednak mimo wszystko coś tam mają, więc na tę sukienkę czy coś byłoby go stać ;).

Vanessa100

A jeżeli chodzi o to czy MC nie miała obowiązku chodzić do szkoły, to nie :P. Ona mieszkała na wsi, nie w mieście, a nie we wszystkich wsiach są szkoły, raczej prawie w ogóle ich nie ma we wsiach. tak więc MC musiałaby dojeżdżać do miasta lub najbliższej wsi gdzie jest szkoła, a wiadomo że jej rodzina nawet głodowała, wiec nie stać ją było :). Bo ci bogatsi, to sobie dojeżdżali. Ale jak np ktoś się uczy w publicznej szkole to tam jest często po 70 uczniów na klasę, bo w końcu Meksykanie lubią się rozmnażać i mieć po 10 dzieci. No jak patrzę na facetów w telce dzikie serce, to w sumie tak jest wolno myślisz, szybko płodzisz :).

maria_88_3

A i Octavio niby taki wykształcony, ale też nie kumaty, więc te szkoły w Meksyku to jednak niewiele warte :).

bishop_filmaniak

Pablo dzisiaj w Kotce wreszcie się ogarnął. Nie wziął ślubu ;)

jagodajulia

o proszę;)coś tam mi o tym wiadomo bo przeglądam spoilery.co nie zmienia faktu,że i tak niezbyt lotny ma umysł;)aż chyba sobie obejrzę jakąś inną telkę z tym kolesiem-ciekawe czy w każdej gra takiego półmózga?haha

bishop_filmaniak

Obejrzyj sobie Teresę. Tam też grał Arenas.
I niestety, też grał głupią postać haha ;)

Vanessa100

tzn,że jestem blisko prawdy:to jest po prostu debil.ok może grać głupka w jednej telce ale żeby aż w 3.to już chyba nie przypadek?!;)

bishop_filmaniak

hahahahahhahaa ;))
Może po prostu przypadek :D
On to tylko gra, a żyć z czegoś trzeba ;)

Vanessa100

przypadek?nie sądzę.może po prostu go obsadzają po warunkach.nie wygląda na zbyt inteligentnego to też takiego gra.to podobna sytuacja jak jakaś laska wygląda wulgarnie to zazwyczaj gra puszczalskie itp itd tutaj może byc podobnie;)

bishop_filmaniak

Nie wiem, może tak :D

Jak w skeczu Kabaretu Moralnego Niepokoju - "czy to przypadek???" :D
Albo kiedyś leciała w tv reklama w konwencji "Z Archiwum X" i padała kwestia "Is that a coincidence?" :D

Vanessa100

hahaha ;)

użytkownik usunięty
Vanessa100

A czy gadał sam do siebie ? ,bo w Kotce gada do portretu, a w Dzikim sercu do ściany.

Ja Kotki już nie oglądam, ale z tego co wiem, to w obu telach arenas gada sam do siebie ;)
Tak napisała darjaa w tym wątku
http://www.filmweb.pl/serial/Kotka-2014-703500/discussion/Kotka+kontra+Dzikie+se rce,2685484

Vanessa100

Przeważnie w każdej telce bohaterowie mówią do sb. Nawet MC, czy Esme.

jagodajulia

Tak, to prawda ;)
Na początku mnie to śmieszyło, ale potem się przyzwyczaiłam

Vanessa100

nie udało mi się dzisiaj obejrzeć włoskiej narzeczonej.streści mi ktoś odcinek jeśli to nie problem ?;)

użytkownik usunięty
Vanessa100

Aha dzięki:)

bishop_filmaniak

Tak, ale chociaż się ogarnął nie tak jak Octavio.

jagodajulia

Lepiej póżno niż wcale.Bo Octavio to wcale;)

jagodajulia

Pablo nie ożenił się z Monicą?
Zaskoczyłaś mnie ;)
Byłam pewna, że weźmie ślub

Vanessa100

Nie, Jarocha przyniosła dziecko do kościoła i Pablo jak zobaczył małego to zauważył, że Pablito jest do niego podobny i zrozumiał, że Esme go nie oszukiwała i nie ożenił się z Moniką.

Później w rozmowie z Mariano stwierdził, że skoro Monika jest ofiarą to Esme jest jeszcze większą ofiarą i nie wie, czy Esme mu wybaczy. A potem dostał plaskacza od ojca i ten go wyrzucił z domu, ale wcześniej wyznał jemu i Mariano, że okradł ojca Esmeraldy.

jagodajulia

Aaaa, w ten sposób :D

Vanessa100

Zawsze coś ;)

jagodajulia

Tak ;)

Vanessa100

Dobrze, że ślub się nie odbył.

jagodajulia

Oj, tak.
Pablo zauważył, że Pablito jest do niego podobny.
Czyli w czymś jest lepszy od Octavia.
Octavio w życiu by czegoś takiego nie zauważył :D

Vanessa100

Dobre było jak Jarocha powiedziała do Pabla, że mały ma jego oczy, a Pablito spał :D Ale mimo, że spał to Octavio i tak stwierdził, że mały jest do niego podobny.

Octavio na pewno nic takiego by nie wymyśli i na pewno cały czas obwiniałby MC :P

użytkownik usunięty
Vanessa100

Akurat dziś mi się przypomniało, jak na początku telenoweli, Maricruz wyjechała z siostrą i małpką do stolicy i zamieszkała w pensjonacie. Po jakimś czasie Octavio dowiedział się od właścicielki, że przyjechała z prowincji i mieszka tam jakaś Maricruz z głuchoniemą siostrą i małpką, a Octavio miał poważne wątpliwości, czy to jego Maricruz, czy przypadek. :-) No, bo w końcu po Meksyku krążą setki jak nie tysiące Maricruz z głuchoniemymi siostrami i małpkami. :-)

hahahahahha ;))

Octavio zaraz po przebudzeniu spogląda w lustro i się stawia:'kim jesteś,co tu robisz".dopiero po czasie się orientuje,że to jego odbicie;)to co się tu dziwić ,że się zastanawia czy to MC czy nie;)

bishop_filmaniak

racja. Octavio w ogóle nie domyślny. To już MariCruz się domyśliła, bo się dowiedziała że ten Octavio jest pilotem i już jej zaświtało że to może być jej Octavio a pilotów z tym imieniem to jeszcze może być chociaż kilku ale kobiet z imieniem Maricruz, małpką i siostrą głuchoniemą to nie bardzo :P. Ale on się uparł że Maricruz jest w wiosce i koniec. Ale też dobre że ta kobieta z pensjonatu mówiła że owa Maricruz jest w ciąży i sama będzie wychowywać dziecko, bo została porzucona, a ten nic jakby myślał no są takie sytuacje ale co mnie to obchodzi. Później gdy już wiedział że to jego Maricruz mieszkała w pensjonacie, to ta kobiecina znów mu powiedziała o tej ciąży a do niego dalej nie dotarło. I dopiero gdy Miquel mu powiedział że Maricruz była w ciąży, to aż upadł na kolana, jakby pierwszy raz o tym słyszał :). Ale i tak później słowa Lucii wzbudziły w nim wahanie czy przypadkiem nie poroniła i z kimś innym nie jest w ciąży i tak mu się z tego myślenia mózg przegrzał że gdy zobaczył Marię Alejandrę, myślał kilkadziesiąt odcinków czy to MC czy nie, ale o dziecku i tak zapomniał :P. I dostał w końcu olśnienia przy rozwodzie że pora córkę zobaczyć :)

maria_88_3

maria_88_3 mówisz, że masz urlop i zastanawiasz się, jaką telę oglądać.
A oglądałaś może turecki "Sezon na miłość" ("Kiraz mevsimi") ?

Vanessa100

Nie właśnie nie :). Bo tylko się skupiłam na latynowskich :), no i PM czasem oglądam ale bardziej słucham :), innych w ogóle nie. Właśnie też czytałam że zachwalałaś ten serial :). Na pewno luknę. Bo zastanawiałam się też nad prawdziwa miłość czy też remake tego albo kotkę, ale kotka to też wydaje się podobne do innych telenowel w tym dzikiego serca, ten sam schemat i jakbym kotkę ogladała, to później bo Arenas mi sie przejadł i bedzie się kojarzył z Octaviem, póki co. A oblukałam tego tureckiego aktora którego zachwalałyście i chyba wybiorę ten turecki i wtedy przeniosę się na forum sezonu na miłość :). dzięki :)

maria_88_3

Filmik o boskim serkanie ;))
https://www.youtube.com/watch?v=8hrvELFMoW8

Polecam, weź się za Sezon, masa zabawnych sytuacji, ale i romantyzm, miłość, magiczne sceny.
No i Ayaz (Serkan Cayoglu), dla niego samego warto popatrzeć :D

Kotkę Ci odradzam !!! To jedna z najsłabszych tel, jakie Meksykanie nagrali

Vanessa100

Ok :). W takim razie za kotkę się nie biorę. Znaczy tak jak napisałam i tak nie chcę teraz brać się za kotkę bo Arenas, poza tym raczej bym obejrzała parę początkowych odcinków by mieć ubaw jak będą się całowali a ona taka brudna i jak to wygląda że mieszkają na wysypisku ale pewnie później by mi się znudziło i tylko ostatni odcinek bym obejrzała. Szczerze to właśnie mnie zachęciłyście wcześniej do SnM a teraz to już w ogóle mnie zachęciłaś, wprawdzie chciałam jakąś latynoską telenowelę ale dla odmiany może być turecka :). Pewnie jest śmieszna, w końcu zupełnie inna kultura :). A aktor przystojny, nie powiem :).

maria_88_3

Aktor Serkan przystojny i ma "to coś".
Ślicznie gra, potrafi być cudowny :D

Odcinek Sezonu trwa 1,5 godziny lub 2 godziny (różnie).
Trochę długo :D Jak film :D
Ale Turcy tak mają, u nich odcinek serialu trwa długo.

Sezon na miłość (59 odcinków)- uprzedzam, że najlepsze jest pierwsze 13 odcinków.
Potem różnie to będzie, poziom troszkę się obniży - pojawi się kilka naciąganych wątków i czasem irytujące zachowania protów. Ale nadal będą jakieś fajne momenty.
Jak w każdym serialu - są i lepsze, i gorsze momenty.
P.S. Fajny soundtrack ;)

Też to pamiętam. On nie potrafił łączyć faktów.

Vanessa100

Może MariCruz jest ładniejsza od Maite ale Maite ma to coś :) Ana za to czasem w Dzikim Sercu wygladała zjawiskowo a czasem sie nie dało na nią patrzeć,zależało to od tego jaki miała make up i fryzurę.Ogólnie Dzikie serce jak dla mnie chyba najgorszy ostatni odcinek w teli albo jeden z najgorszych...to z tym osłem było zabawne do pewnego momentu.Z resztą w całej telenoweli dochodzilo czasem do tak absurdalnych i głupich sytuacji ze zal było to oglądać.Oby Kotka była lepsza i ta nowa tela.

CobyDick

Podobała mi się scena, kiedy Esmeralda śniła, że jest w kościele na ślubie Pabla i Moniki. Wyglądała tam jak Samara z "Ringu".

anita368

wiecie co... w tym serialu, podobnie jak i w wielu poprzednich, bylo juz duzo durnych momentow... ale powoli ten serial zaczyna bic wszelkie rekordy glupoty xD akcja ze szpitalem, komentarze personelu ze to pewnie ulicznica itp... zenada xD

Aha, jeszcze mi sie podoba to, ze MC powiedziala jakis czas temu, ze Juanita jest dla niej jak siostra... ale laska nadal jej mowi per pani pomimo ze to rowiesniczki :D :D :D

Samarrita

o rany... ten lekarz ktory przyszedl do MC, wygladal jakby juz stal jedna noga w grobie xD serio nie bylo nikogo mlodszego i bardziej dziarskiego do tej roli? xD

Samarrita

Co się stało Mc? bo nie oglądałam

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

została napadnięta po wyjściu z pracy, gość jej wbił nóż w obojczyk

ocenił(a) serial na 4
darjaa

a ta głupia w takim stanie oczywiście ze szpitala uciekła

darjaa

stwierdzam z całą stanowczością,że MC przebiła głupotą Octavia(a wydawało się to być niemożliwe).ucieka ze szpitala bo wybuchnie skandal,że ją napadli ?!WTF?jak nic zaraził ją głupotą Octaviusz. pozostali powinni się zaszczepić bo i oni się głupotą zarażą;)może to i lepiej,że MC dała inżynierowi kosza.jakby byli razem to chwila moment i z tytułuinżyniera nic by nie zostało. byłby intelektualnie w przedszkolu.pare tygodni z nią i by się podpisać nie umiał.jak nic choroba zakażna;)

bishop_filmaniak

Dokładnie dobrze ze nie jest z Alvarem i z niego by nic nie zostalo a trzeba pamiętać ze jego córeczka juz głupota się zaraziła. Jak wpadnie w histerię to nic jej w stanie nie jest pomóc.

bishop_filmaniak

hahaha :D

Samarrita

Miałam takie same odczucia :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones