PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765011}

Trzy razy Ana

Tres veces Ana
7,6 597
ocen
7,6 10 1 597
Trzy razy Ana
powrót do forum serialu Trzy razy Ana

Dzisiaj był 1 odcinek Trzy Razy Ana w głównej potrójnej roli Angelique Boyer. Jakie są wasze wrażenia?
Na początku był wypadek samochodowy. Potem pokazali kilka lat później po kolei każdą z sióstr. Ana Leticia jest zła, udaje ofiarę ( tak z tego odcinka wywnioskowałam) Ana Lucia jest miła i zabawna, Ana Laura jest smutna i nieszczęśliwa. A Santiago czyli Marcelo ma moim zdaniem szczęście, że nie pamięta Any Leticii. A co Wy sądzicie?

Klaudi78

Ja napisałem w osobnym temacie

Klaudi78

Na razie zapowiada się dobrze. Ana Laura jest smutna i uważa ,że nie zasługuje na miłość. Marcelo ma szczęście, że nie pamiętam swojej żony. Zobaczymy jak będzie dalej.

ocenił(a) serial na 6
Klaudi78

Ja uwielbiam wszystkie telki w których gra ślicznotka Boyer i mój ulubiony aktor Zepeda.W tej telce mamy potrójną role Boyer więc coś pięknego,żałuje tylko że właśnie Zepeda jest w parze z tą najsmutniejsza z sióstr.Najlepsza zdecydowanie jest ta wesoła,wróżka mimo że ma ciemne włosy wygląda cudownie i słodko.Tylko jeden minus że za nią właśnie się będzie pałętał ten Rulli cały za którym nie przepadam.

jazdowicz2666

Ana Lucia najlepsza :)

ocenił(a) serial na 6
Roxi_w

Dokładnie,też ją zaraz polubiłem,tylko niech się ten Rulli od niej odczepi bo smęci :D.Ja mam nadzieje że Zepeda rozkręci w końcu Ana Laure ;).

ocenił(a) serial na 2
jazdowicz2666

Nie przezywaj haha. Jak go nie lubisz to nie ogladaj. :D Z tego co widze na reklamach to ta zla ana tylko dobrze wyglada tamte 2 to porazka.

ocenił(a) serial na 6
Monalia

Ok,kiedy będzie się pojawiał na ekranie to będę zamykał oczy :P.Nie znasz się,owszem ta zła Ana jest śliczna i najbardziej elegancka,ale najbardziej sexi jest ta zagubiona i zwariowana Lucia.Natomiast ta biedna bez nogi jest najmniej atrakcyjna,ale w końcu ma taką tylko charakteryzacje i musi wyglądać na biedną bidulkę,która wymaga współczucia,ale Zepada już się nią zaopiekuje :D.

ocenił(a) serial na 2
jazdowicz2666

To ty się nie znasz. Ta zagubiona wyglada najgorzej. Jesli ta kaleka Ana to ta z prostymi wlosami to itak lepiej wyglada niz ta zaginiona. Ale ogolnie tylko ta zla im wyszla w miare bo cudo tez nie jest :) juz ta maria teraz wyglada nie gorzej :)

ocenił(a) serial na 6
Monalia

Oj znam się znam :P.Bo tobie Monia,Boyer się po prostu nie podoba i dlatego tak ją odbierasz.Nawet przez nią serialu nie oglądasz,bo jak napisałaś wiesz jak te trzy Ana wyglądają tylko z reklamy,a mimo to cały serial tylko na 2 oceniasz he he :P. Ta wesoła i zagubiona styl ubierania ma kiepski,ale za to taki frywolny i przyciągający wzrok :P.A o tej bez nogi już pisałem co myślę ;).Co do Mari się nie wypowiadam ponieważ jej nie oglądam.

jazdowicz2666

w kwestii atrakcyjności sióstr uważam, że Ana Laura rzeczywiście ciuchy ma jak zakonne, ale ładnie wygląda w wyprostowanych włosach i na twarzy też ładnie :D

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Dokładnie,ale mimo wszystko jest najbardziej pociągająca.A ta zła Ana jak dla mnie za bardzo się maluje i wygląda jak pudernica,jak jej babcia :D.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Sorrki oczywiście najbardziej pociągająca jest ta zwariowana i wesoła Ana Lucia,ale Laura oprócz ubioru faktycznie śliczna jest bo taka naturalna,prosta dziewczyna bez przesadnego wypacykowania na twarzy ;).

ocenił(a) serial na 10
Monalia

ta jak to nazwałaś "kaleka'' jest przynajmniej naturalna a nie jak Leticia tona tapety na twarzy jak plastik jakiś a Lucia wygląda tez super i tez naturalnie

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Ja też uwielbiam Boyer i Zepede i też bym wolała żeby Ana Lucia była z nim ! ;p

ocenił(a) serial na 6
pati1109

Ja tylko że względu na nich oglądam ten serial.A tego Rulli jak na złość połączyli z A.Lucia :P.

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Potwierdzona jest już nowa produkcja (2017) z Zapedą. Sprawdzić możesz tytuł "La doble vida de Estele Carrillo"

ocenił(a) serial na 6
brocx

http://television.televisa.com/telenovelas/noticias/2016-12-05/descubre-de-que-t rata-la-doble-vida-de-estela-carrillo/ ,faktycznie trzeba będzie oglądać.

ocenił(a) serial na 9
Klaudi78

Juz mi sie podoba, na pewno bedzie to fajny serial chocby dlatego ze juz w pierwszym odcinku dalo sie zauwazyc wiele tajemnic a im wiecej watkow tym ciekawiej

anamar_82

To prawda jest dużo tu tajemnic ☺

Klaudi78

Załapałam się tylko na końcówkę odcinka, ale wiem co będę w nocy robić ;D

ocenił(a) serial na 8
asiulka026

Mam pytanie ta cała Ana Leticia jest zakochana w swoim wujku, tak? To tylko się tak skończy na wyznaniach z jej strony czy będzie coś więcej?

Klaudi78

Nic więcej nie będzie

Regencyjna

a kto zkim bedzie

magazynier_48

Ana Lu - Marcelo
Ana Laura - Ramiro
Maribel - Javier
ojciec Inakiego - Nerina
Ernestina - Rodrigo (choć nie do końca...)
Viridiana - Mariano

Regencyjna

a ta trzecia siostra

ocenił(a) serial na 10
magazynier_48

z nikim, skonczy w psychiatryku

NieRoza

a dlaczego

magazynier_48

dlatego, że jest świrnięta

Regencyjna

a co ukrywa soledad przed ana lucia

magazynier_48

no to chyba jasne, to ze nie jest jej matka...

Regencyjna

co przymniala o marcelu

NieRoza

dzięki za spoilery ;/

ocenił(a) serial na 10
Klaudi78

Nie moglam doczekac sie tego serialu i jestem zachwycona ze moge rozkoszowac sie uroda Boyer potrojnie! Uwielbiam jej gre aktorska, jej mimike, ruchy... a do tego ma super watki wszystkich trzech postaci ktore gra. Moze jedna z siostr bedzie ta zla ale napewno bedzie nakrecac serial do takiego stopnia ze nie bedziemy mogli doczekac sie kolejnego odcinka. Mysle ze bedzie moja ulubiona postacia ;) Do dzis wspominam serial Cena Marzeń gdzie protka wyjatkowo byla zla i zachlanna kobieta... uwielbialam ten serial na jej czesc moj pies wabi sie Rubi hehe na szczescie nie gryzie i jest milusi :P
Czekam z niecierpliwoscia na jutrzejszy odcinek!

ocenił(a) serial na 6
Carolinex6x

Ja ma takie coś że zwykle w serialach lubię tylko negatywne i złe postacie,bo tylko one napędzają serial do przodu i dodają pikanterii.Np.Zepede polubiłem i jest moim najlepszym aktorem,od momentu kiedy zobaczyłem go w serialu Zaklęta miłość,dzięki jego złej osobie serial stał się jednym z lepszych jakie kiedykolwiek widziałem ;).Boyer jeszcze nie miałem okazji widzieć w negatywnej postaci,więc tu akurat będę miał okazje zobaczyć jak daje czadu jako Ana Leticia,diablica :D.

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

Ja raczej rzadko ubostwiam czarne charaktery bo zazwyczaj te zle postacie nie trafiaja do mnie pod wzgledem urody. Rubi byla wyjatkowa i Boyer tez super sie ma :P hehe

ocenił(a) serial na 6
Carolinex6x

Ja uważam że gdyby nie było czarnych charakterów,to seriale by w miejscu stały,bo nie miał by kto akcji napędzać i nie muszą być te osoby przecież jakoś wybitnie piękne,ważne żeby wzorowo odegrały swoje role i zaciekawiły nas widzów ;).Ale racja Rubi i Boyer to ślicznotki na maxa,aż wzrok ciężko teraz oderwać szczególnie jak się patrzy na Boyer w potrójnej roli :D.

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

No ja jestem kobieta hetero ale tez nie moge sie na nia napatrzyc dla mnie mogla by grac polowe postaci w serialu hahaha

ocenił(a) serial na 6
Carolinex6x

Nom to jak się tobie kobiecie heterce tak podoba,to co się dziwić nam facetom,że szalejemy na jej punkcie :P.Ja to bym mógł ją w każdym jednym serialu oglądać i podziwiać,bo taka kobitka to marzenie ;).Co do jej ubioru to wymiatała w tej żółtej sukience jako ta zła Leticia.Ale ja to mówię ślicznej kobiecie to we wszystkim jest ślicznie nawet w szmatach ubranej :D.

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

Oczywiscie najbardziej podoba mi sie we wcieleniu Any Leticii i Any Lusii. Ana Laura za przecietna i te ubrania pogrubiajace piekna sylwetke Boyer... tragedia

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Zgadzam się ! Zepeda w ,,Zaklętej miłości'' to po prostu mistrzostwo !

ocenił(a) serial na 6
pati1109

Dokładnie,tak czarnej postaci w wykonaniu Zepeda to nie widziałem jeszcze w żadnym innym serialu,niezastąpiony był ;).

jazdowicz2666

Tez się zgadzam,Zapeda był świetny ☺

ocenił(a) serial na 1
jazdowicz2666

Uważam ze ogólnie Zepeda to doskonały aktor, a im starszy tym przystojniejszy. Rulli nie jest atrakcyjny, ale dobrze grał w Prawdziwym uczuciu, tylko tam moim zdaniem

ocenił(a) serial na 6
Carolinex6x

PS.Rubi to była prawdziwa zła,sexi diablica :D,uwielbiałem ją w serialu Cena marzeń.Śliczna była,lipa że jej teraz w żadnych nowszych telkach nie obsadzają ;).

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

Tez zaluje bo przeciez grala dobrze jak na tamte lata.. ile temu to bylo? Moj pies ma juz 10 lat to serial chyba z 14?

ocenił(a) serial na 6
Carolinex6x

Serial Rubi był z 2004 r.,więc spory czas temu,coś około 14 l będzie,tak jak mówisz.Ale dzięki jej roli był tak super że mam wrażenie jak bym go oglądał w zeszłym roku ;).

jazdowicz2666

Na pewno chętnie by ją obsadzali, ale Mori woli grać w filmach, bo twierdzi, że telenowele pochłaniają jej za dużo życia. I gra w tych swoich Bollywoodach. Szkoda, bo miała grać główną rolę w Kobiecie ze stali. Według mnie byłaby idealna.

ocenił(a) serial na 6
Carolinex6x

PS.Rubi to była prawdziwa zła,sexi diablica :D,uwielbiałem ją w serialu Cena marzeń.Śliczna była,lipa że jej teraz w żadnych nowszych telkach nie obsadzają ;).

Klaudi78

Ja ogladam drugi odcinek i jakos nie jestem tym serialem bardzo zachwycona choc bardzo liczylam na ten serial, lubie Angelique, wszystkie trzy Any sa dla mnie jakies sztuczne...

darjaa

Póki co mam te same odczucia :( po drugie te dwa odcinki jakoś mnie nie zachwyciły (niestety, ale nie czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek, jak to bywało przy okazji innych telenoweli). Historia sama w sobie też nie jest na tyle ciekawa, żeby mnie przekonać. No, ale ze względu na aktorów obejrzę jeszcze kilka odcinków, może będzie lepiej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones