PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126341}

Serce Clarity

Luz Clarita
7,7 1 295
ocen
7,7 10 1 1295
Serce Clarity
powrót do forum serialu Serce Clarity

:)

ocenił(a) serial na 10

Film opowiada o dziewczynce imieniem Clarita . Mieszka ona w domu dziecka z matka chrzestna Catita , ktora jest tam kucharka . Clarita pomaga w opiece nad dziecmi , jest uczynna i dobra dlatego wszyscy ja kochaja . Jednak taki obrot zycia nie trwa dlugo Catita ( Cata ) choruje i Clarita zostaje sama . Przed smiercia wyjawia jej jednak ze jej mama zyje . Nikt o tym nie wie procz ksiedza Salvadora ktory pomaga jej szukac matka ma na imie Rozalia i stracila pamiec . Serdecznym przyjacielem ksiedza jest Pan Mariano bogacz z dwojka dzieci doroslym juz Cosemariano i mala Mariela Mariano martwi sie iz od smierci matki jego corka sie zmienila jest smutna nie wychodzi z domu . ustala ze wezmie pod swoj dach Clarite .

użytkownik usunięty
Nikos77

Dziękuję za przypomnienie fabuły. Oglądałam ten serial mając 10 lat, a wiadomo, że dzieci w taikm wieku mają mnóstwo ciekawych zajęć, więc kompletnie nie pamiętałam o co chodziło w tym serialu :P pewnie na kocńu jej matka w cudowny sposób odzyskuje pamięć i wszyscy żyją długo i szczęśliwie?? :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones