PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35938}
6,5 992
oceny
6,5 10 1 992
Rycerze i rabusie
powrót do forum serialu Rycerze i rabusie

Kurcze ten serial jest naprawdę fajny - gdyby ktoś zrobił jego remake - ech, pomarzyć można...:)

ocenił(a) serial na 10
faello

A może powiesz mi po co? Skoro istnieje świetny serial czy tzrema robić jego remake? Znając życie wyszedł by z tego gniot w rodzaju "Ogniem i mieczem".

ocenił(a) serial na 10
faello

A może powiesz mi po co? Skoro istnieje świetny serial czy tzrema robić jego remake? Znając życie wyszedł by z tego gniot w rodzaju "Ogniem i mieczem".

faello

Na Boga Żywego! Cóżeś to Acan za bzdurę jakowąś wynalazł? Remake? Toż to byłby lament na całą Rzeczpospolitą!

ocenił(a) serial na 8
faello

Gdyby ten remake zrobili dzisiejszymi metodami (te teledyskowe ujęcia, nienaturalnie dziwne oświetlenie, kiepskiej jakości efekty komputerowe i montaż :)), to gwarantuję Ci, że wolałbyś kolejny raz oglądnąć oryginał (choćby dawali do nad ranem:)). Po prostu takich filmów już się nie kręci...

ocenił(a) serial na 7
faello

mam małe pytanie czy istnieją film i seriale polskie o tematyce rycerskiej i czasach średniowiecza??????

karolxx

Polecam seriale "Przyłbice i kaptury" i "Znak orła". Niechętnie muszę przyznać, że w czasach PRL-u kręcili lepsze seriale niż teraz.

theodorebagwell3

Chociaż post stary to muszę się zgodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones