PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875476}

Na przekór losowi

Si nos dejan
7,0 34
oceny
7,0 10 1 34
Na przekór losowi
powrót do forum serialu Na przekór losowi

Emisja w Novelas +

ocenił(a) serial na 8

Emisja od 28.12 o 15:00 pod tytułem Na przekór losowi

ocenił(a) serial na 7
Maritza22

Tak super,fajna może być.Ma dobrą obsadę ;)

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

I nie jest za długa, chyba nie przekracza 100 odcinków

ocenił(a) serial na 7
Maritza22

Zgadza się też nie lubię długich telek.Jakby co to na kanale Red Carpet o 18 leci telka,Burza

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Wiem, ale Burze widziałam raz i mi wystarczy

Maritza22

Bardzo fajne, wciągnęłam się jak glupia:)))

ocenił(a) serial na 6
Magga1234

Też się wciągnęłam, a za razem mam dość... ile można kopać leżącego? Żałosna rodzina hipokrytów, starsza córeczka najgorsza. Nie mogę się doczekać aż w końcu los Alicji się odwróci...

dropsik417

To prawda Yuri jest wkurzająca na maksa.. Nie wiem, przy którym jesteś odcinku, bo nie chcę spoilerować.. Pewna akcja z Cholo była. Ja oglądam online przez canal+ - teraz odc. 57, canal+ jest trochę spóźniony, więc pewnie Ty już dalej jesteś. Widzę, że nikt tego serialu - telenoweli chyba zbyt nie ogląda tutaj:)). A on naprawdę fajny i bohaterowie są interesujący jak na telenowelę...

ocenił(a) serial na 6
Magga1234

Ja oglądam na Novelas + w tv, jestem aktualnie po 60 i irytacja tą dziewczyną wzrosła jeszcze bardziej...

dropsik417

Mam nadzieję, że jak to bywa w tego rodzaju serialach, zrozumie swój błąd i się pokaja:)

ocenił(a) serial na 6
Magga1234

Aaaa to na pewno :) tylko szkoda, że tak długo to trwa i tak mało wzlotów dali Alicji w serialu... zostało już tylko nieco ponad 20 odcinków.

dropsik417

Już mi szkoda, że się skończy zaraz:)

ocenił(a) serial na 6
Magga1234

Mnie trochę też... ale zaraz będą dwa kolejne :)

dropsik417

A jakie?

ocenił(a) serial na 6
Magga1234

Bogaci też płaczą i Za głosem serca (leciało dawno temu na Pulsie, jedna z moich ulubionych ❤️)

dropsik417

Pan Alexis Ayala widzę, że obstawia wszystkie tele mexico. Gra też widzę w Miłość po grób, ale to akurat mnie jakoś nie wciągnęło...

ocenił(a) serial na 6
Magga1234

Ze wszystkich emitowanych w PL (jakie widziałam) grał tylko w 4... Boyer zdecydowanie króluje ;)

ocenił(a) serial na 6
Magga1234

*króluje

ocenił(a) serial na 6
Magga1234

Nie wiem co się dzieje, ale filmweb ma problem z dodaniem slowa k.r.o.l.u.j.e (mam nadzieje, ze w taki sposób przejedzie)

dropsik417

Ja nie potrafię słychać tych ludzi.Tylko krytykują Alicję i wtykają jak bardzo jest starsza od Martina,a nie  widać aż  tak  dużej różnicy wieku.Nikonu nie przeszkadza,że Sergio ma młodą kochankę  i od zawszę zdradzał żonę.Im dalej to gorzej.

ocenił(a) serial na 6
Roxi_w

Banda hipokrytów... najbardziej irytowała mnie starsza córka... niby adwokat, niby feministka, a związku matki nie mogła zaakceptować. Za to z chęcią poleciała do kochanki ojca na kolację.
Jak to bywa w serialach na końcu się zreflektowała... jednak niesmak pozostał.

dropsik417

Dokładnie

Maritza22

Super relaks, emocjonujaca i wciagajaca.. I niegłupia w swej wymowie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones