PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510006}

Mój grzech

Mi pecado
7,5 2 032
oceny
7,5 10 1 2032
Mój grzech
powrót do forum serialu Mój grzech

bo w odcinku 3 jak idzie z matką do kościoła, żeby się wyspowiadać to ksiądz pyta matki "co może mieć na sumieniu
9latka". ale później jak była mowa o Cesarze, czy jeżeli chodziło o zabawę z rówieśnikami czy o to jak zmarł to wszyscy
mówili, że ma tylko 9 lat. A to niemożliwe żeby mieli tyle samo lat, skoro mają wspólną matkę, nie są bliźniakami i widać, że
Lucrecia jest starsza. Więc pytanie jak w temacie.

maaajenka

No właśnie z tym wiekiem to nie do końca było wiadomo. Niby mieli być bliźniakami (kilka razy było wspomniane, że Delfina, jeśli dobrze pamiętam, karmiła piersią Lucrecię, bo jej matka miała mało mleka i starczało tylko na Cesara). Ale z kolei Lucrecia wygląda na starszą, a i ojca ma innego niż Cesar, wiec na pewno nie byli bliźniakami.

ocenił(a) serial na 8
lucre

SPOILER!!!!

ale już wiem, że Lucrecia i Cesar mieli innych ojców, więc nie moli być bliźniakami, chyba był rok różnicy między nimi, bo faktycznie Delfina wykarmiła małą, a matkaa Cesara. No ale zmyliło mnie to że padło stwierdzenie, że i jedno dziecko i drugie ma 9 lat, a poza tym aktorka grająca małą Lucrecie była stanowczo "za stara" do tej roli, skoro miała grać 9 - 10 latkę.

maaajenka

Według telenoweli był między nimi rok. Skoro mówili że Cezar utonął w wieku 9 lat, to Lucrecia miała 10. Dla mnie wyglądała na starsza, tak gdzies o 3 lata od Cezara, więc jakby miała z 12 lat. Ogólnie dziewczynka która ja grała miała chyba z 14 lat więc nieźle. Dla mnie wyglądała na około 12 ale w telenoweli raczej miała 10 lat, Julian pewnie był najstarszy i miał jakieś 12 lat i dlatego Rosario nie chciała by Cezar się z nim bawił bo za duża różnica wieku ale żeby przypilnować dzieciaki to o tym już nie pomyślala, mimo że nie robiła absolutnie nic jak Justina obie to takie pasazyty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones