PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510006}

Mój grzech

Mi pecado
7,5 2 032
oceny
7,5 10 1 2032
Mój grzech
powrót do forum serialu Mój grzech

Mi pecado

ocenił(a) serial na 9

To chyba najsmutniejsza telka, jaką oglądalam

ocenił(a) serial na 8
Edi13

właśnie obejrzałam do końca i chyba muszę się z Tobą zgodzić. Ale powiem też, że mimo iż jest bardzo smutna to jest naprawdę dobra. Bardzo dobrze mi się ja oglądało i będę tęsknić.... Nie była tak niesamowicie absurdalna jak to niektóre telki bywają. Bardzo podobała mi się postać Lucreci, bardzo, Maite zagrała ja genialnie. No i ogromny plus za to, że główni bohaterowie nie robili sobie sami problemów poprzez niedopowiedzenia, szantaże itd, byli odważni, dążyli do celu. Świetnie.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

Mi też się podobała i miło ją wspominam:) No i najlepsza rola Maite z tych, które widziałam

ocenił(a) serial na 8
Edi13

no zdecydowanie Maite była świetna no i w ogóle postać Lucreci była genialna.

Edi13

mi się zdaje, że po powtórkach Nie igraj z Aniołem w lutym zacznie to lecieć na TV4

Cravlin

Mój grzech był fajną telką, ale żeby puścili to po raz 3? Być może, co nie zmienia faktu że lepiej jakby zakupili jakąś nową telke i ją emitowali.

lucre

Nie igraj z aniołem leci po raz 3

Cravlin

Tak, wiem że Nie igraj z aniołem leci po raz 3, ale nie muszą wszystkich telenowel puszczać 3 razy. Tzn. nie mam nic przeciwko ponownych emisji telenowel ale nie w tak krótkim odstępstwie czasu. Mogliby powtórzyć Mój grzech, bo to była fajna telka, ale jeszcze nie teraz, za szybko. Zwłaszcza, że już ją powtarzali.

Głównie chodzi mi o to, żeby zamiast powtarzać telenowele kilka razy w krótkim odstępstwie czasu mogliby kupić jakąś premierę. A na powtarzanie mają czas.

lucre

z tego co pamiętam to mój grzech leciał od marca 2010 do sierpnia 2010 (premiera); gdzieś na przestrzeni 2011/2012 :)

Cravlin

Gdyby poczekali z trzecią emisją Mojego grzechu z 3-4 lata to fajnie by się powspominało. A właśnie, za pierwszym razem to po Nie igraj z aniołem leciał Mój grzech? Bo już nie mogę sobie przypomnieć. Sortilegio chyba leciało w jednym paśmie razem z Moim grzechem?

lucre

Nom. Mój grzech leciał zaraz po Nie igraj z aniołem. A Sortilegio to Zaklęta miłość? Bo jeśli tak to leciało chyba z Nie igraj z aniołem, a skończyło się chyba jak Mój grzech się zaczął

Cravlin

Tak, Sortilegio to Zaklęta miłość.

Edi13

Najsmutniejsza i najpiękniejsza. Wspaniale zarysowany wątek miłości matki i córki oraz tajemnicy która ta więź niszczy, świetne rolę obu Pan Daniel Castro i Maite Perroni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones