PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737689}
7,6 115
ocen
7,6 10 1 115
Lo imperdonable
powrót do forum serialu Lo imperdonable

Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat to pisać.

Ania361

Niby jakaś stacja wykupiła prawa do emisji, ale na ile to prawda to nie wiadomo.

Klaudi78

Mam nadzieje że wyemituje ją TV4 - Bo na razie uważam ze stacja dała ciała wykupując remake ''Esmeraldy'' zawłaszcza że dopiero kończy się oryginał ):

buterfly

Ale zakupili też "Marię z przedmieścia" co jest dobrym znakiem, bo starcie dwóch telenowel: starszej i nowszej będzie ciekawe. Ciekawi mnie, która będzie miała większą oglądalność, bo Thalii nie widziałam w żadnej telenoweli jaką oglądałam. Co do "Esmeraldy" fajna telenowela, taka umiejętnie skonstruowana, ale powtarzanie jej kilka miesięcy później nie było wg mnie dobrym pomysłem, bo mogli dać no nie wiem Dzikie serce, Prawo pożądania, Zdrada i miłość, Miłość na sprzedaż albo tą telenowelę z Danną Garcią i Sebastianem Rulli. Mogli też powtórzyć Twoja na zawsze, czy co tam mieli jeszcze innego, a za rok spokojnie mogliby powtórzyć Esmeraldę... Jeszcze nie wspomnę o przerwanej Drodze do szczęścia, którą powinni do końca wyemitować...

Klaudi78

Tak wiem niestety to nie są moje gusta, zdecydowanie wole telki z połączaniem romansu z wątkami kryminalnymi - Chociażby taka ''Królowa serc'' dla mnie świetna telenowela .

Chociaż zapewne takie telki nie będą miały takiej oglądalności, jak klasyczne typu właśnie ''Esmeralda'' czy ''Maria z przedmieścia'' ):.

buterfly

TV4 chyba nie emitowało telenowel Telemundo, a szkoda bo grają tam dobrzy aktorzy. Chociaż Zdrada i miłość z Danną Garcią i Mario Cimarro i tam była jakaś intryga. Poza tym Trzy Razy Ana była taką telką kryminalną. Leciała na TV4

Klaudi78

''Królową Serc'' akurat emitowało TV Puls a co do ''Trzy razy Anna'' na TV 4, to z tego co wiem to właśnie zbytnią oglądalnością się nie cieszyła ):

Ale i tak od piątku szykuje się na ''Wieczną miłość'' w TVP1 po zwiastunach szykuje się świetny melodramat .

buterfly

Trzy Razy Ana nie cieszyła się popularnością, bo akcja miejscami się ciągła, ale miała potencjał... Poza tym TRA weszła na pasmo Drogi do szczęścia i myślę, że Droga do szczęścia, cieszyła się większą oglądalnością niż TRA.

Wieczna miłość była wiele razy zachwalana przez innych na forach tureckich seriali, i ja też szykuję się na oglądanie tego serialu.

Klaudi78

To prawda że akcja miejscami się ciągła, mimo to uważam że wart był uwagi - Co do ''Wiecznej Miłości'' też zaciekawiły mnie bardzo dobre opinie i zwiastuny wiec już się nie mogę doczekać :)

Klaudi78

Wiem, że jakaś stacja wykupiła prawa do emisji, bo na SwiatLatino na fb, jest problem z odtwarzaniem tej telki i są poblokowane odcinki w oryginale z tłumaczeniem. Nie oglądałam w oryginale, a jestem ciekawa, czy gdzieś indziej nie leci w oryginale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones