PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce
jagodajulia

ta gruba indianka Maria ma głos jak Zgredek z Harrego Pottera;)

bishop_filmaniak

swoją drogą kogo ona gra w tym serialu bo nie kapuje?i po co ją pokazują-taka typowa zapchaj dziura.ta telka powinna się skończyć dobre kilkadziesiąt odcinków temu.dobrze,że jeszcze tylko kilka odcinków,jakoś wytrzymam ;)

bishop_filmaniak

To miało jeszcze sens, gdy Maricruz mscila się na wszystkich co ja krzywdzili, a gdy wróciła na ranczo telenowela zaczęła tracić na wartości i niestety z każdym odcinkiem było coraz gorzej.

Malwa97

I właśnie wtedy powinna się skończyć ta telenowela.W chwili kiedy Maricruz przestała się mścić,bo o to w tym wszystkim chodziło. Ale nie,po co kończyć,lepiej ciągnąć dalej aż do bólu i wymyślać jakieś absurdalne sytuacje i wątki

Malwa97

Ten wątek z zemstą MC też był zbyt rozwleczony i powinien być inaczej poprowadzony.
Więcej MC się nagadała o tej zemście niż robiła.
Poza tym ona dostała już pewnej obsesji na punkcie tej zemsty.
W pewnym momencie powinna już dać spokój, a ona ciągle gadała o zemście i o zemście.

jagodajulia

i mam nadzieję przerwie ślub i wróci z podkulonym ogonem do kotki :)

khatwoman

Tego już Ci nie będę zdradzać ;) Jednak ostrzegę, że przed ślubem jeszcze zirytuje oglądających :P

khatwoman

Taaa, wtedy skończyłaby się telenowela ;)
Pewnie Pablo ożeni się z Moniką, choć wewnętrznie będzie myślał o Esme i swoich dzieciach

Vanessa100

A oglądasz jeszcze Kotkę, czy już nie? We wczorajszym odcinku Pablo dowidział się, że Esme ma dwójkę dzieci i jej powiedział, że ich nienawidzi.

jagodajulia

Może nie spolerujmy tu na forum o Kotce ;)

Nie oglądam Kotki, ale czytam streszczenia, czasem zaglądam na forum.
Poza tym mój znajomy ogląda to dla beki i mi czasem zdaje relacje ;)
Właśnie wczoraj pisał mi, że o zachowaniu Pabla

jagodajulia

co???
ja oglądam kotke od czasu do czasu,ale to akurat przegapiłam.
Jak można powiedzieć coś takiego?niezły z niego tatuś...prawie jak Octavio

madzik_867

haha ale Pablo myśli, ze to są dzieci innego faceta i dlatego tak powiedział.
Przez myśl mu nie przyszło, że mogą być jego ;)

Vanessa100

wszystko rozumiem,ale bez przesady.
nawet jeśli nie są jego to niczym nie zawiniły,ale ten już,że ich nienawidzi ;P

madzik_867

Później też stwierdził, że dzieci nie są niczemu winne.

jagodajulia

no chociaż tyle,bo miałam go zjechać za to co powiedział haha :D

madzik_867

I jeszcze "zjechał" ojca dzieci, nazywając go łajdakiem :P :D

jagodajulia

to niesamowite jak blisko był prawdy:)

madzik_867

Tak, powiedział, bo dzwonił do Esme, a ona powiedziała, że musi się zająć dziećmi. On nawet nie wie, że to bliźniaki haha I później chciał iść do Esme i powiedzieć jej, że chce być ojcem dla jej dzieci, ale spotkał Mariano i nie poszedł.

jagodajulia

myślałam,że gorzej być nie może,ale te odcinki są coraz nudniejsze
dzisiejszy też nic nie wniósł do całości-końca nie widać

jagodajulia

Pablo ma syndrom Octavia. Pierniczy podobne głupoty i rzuca wyzwiskami. Mam nadzieję, że się ogarnie

girl_with_tattoo

Wg mnie ogarnie się ;)

jagodajulia

to dobrze ;)

jagodajulia

ani dziś ani wczoraj nie widziałam, co za baran, jak dzieci może nienawidzieć? drugi octavio dosłownie. Ale żeby nie było to w Teresie też grął niezłego amanta - Fernando - aż taki głupi nie był choć zdebilał z miłości :)

khatwoman

Tak, kretyn z niego.

ocenił(a) serial na 4
girl_with_tattoo

co za debilny serial, ta czarna nagle kocha Alvaro, a czy było pokazane że kocha tego "wąstaego capa" jak jeszcze żył malarz?

darjaa

MC dziś zdała sobie sprawę, że przez siedzenie w więzieniu ma zepsutą opinię i do końca życia będzie krzywo postrzegana.
To teraz dopiero o tym pomyślała????

Vanessa100

Ja jak to uslyszalam to az się rozesmialam i ogladam to tylko żeby zobaczyć szczyt ludzkiej głupoty.

Vanessa100

Niech sie cieszy bo mogla swiat zza krat do konca zycia ogladac. O tym tez nie pomyslala? Czy ona mysli kiedys?

madzik_867

Dotknął ją syndrom niemyślenia - jak Octavia :D

girl_with_tattoo

Dzisiaj Doris powiedziała do Octavia, że jest jedynaczką i ulubienicą tatusia... Zapomniała już, że ma brata??? Bo jeśli dobrze pamiętam, to on wyjechał do wojska czy coś podobnego, prawda?

Nessie

Tak, ma brata, który wyjechał do wojska, a wcześniej cały czas spędzali przeważnie razem.

Nessie

Najwidoczniej uznała ze skoro wyjechał to tymczasowo tak jakby nie miała rodzeństwa i uznaje się za jedynaczke. Może tez być tak, ze po prostu tej postaci juz nie zobaczymy i wykreslili brata Doris z telki co byłoby kolejna i napewno nie ostatnia głupota.

Nessie

taaak, hahaha piękne, samozaoranie roku

Nessie

mam wrażenie,że scenarzyści sami o tym zapomnieli albo całkiem się pogubili. od dawna nie wiedzą,co robią

madzik_867

Byłabym skłonna uwierzyć, że scenarzyści się pogubili, bo czasem mam wrażenie, że oni nie widzą co piszą.

jagodajulia

Ja tez uważam ze scenarzyści od dawna nie myślą nad tym co pisza. Chca ta telenowela pociągnąć do końca, bez względu na to co się tam wydarzy.

Malwa97

Jakby myśleli to jakieś wątki byłby wyjaśnione, a tak to mimo, że Esther żyje to watek ze śmiercią Ramiro wciąż nie wyjaśniony. Jakby zapomnieli o tej wcześniejszej akcji, a tylko skupili się na obecnych i przyszłych odcinkach...

Nessie

"Dzisiaj Doris powiedziała do Octavia, że jest jedynaczką i ulubienicą tatusia"
Tak powiedziała? hahaha
może miała na myśli to, że jest jego jedyną córką.
Sama już nie wiem, co oni myślą w tej telce :D:D

ocenił(a) serial na 5
girl_with_tattoo

Już nie mogę się doczekać końca tej telenoweli.
I swoją drogą ciekawa jestem tej "włoskiej narzeczonej" :)

november7_rain7

ja od dłuższego czasu czekam na włoską narzeczoną i od razu mogę powiedzieć,że jest dużo lepsza od DS,dlatego niech się to wreszcie skończy

ocenił(a) serial na 5
madzik_867

A wiecie może ile odcinków jest "włoskiej narzeczonej"?

november7_rain7

W oryginale jest 176, więc u nas będzie 177 odcinków.

ocenił(a) serial na 5
jagodajulia

Dzięki :)

november7_rain7

Nie ma za co :)

madzik_867

Tak, we "Włoskiej narzeczonej" prot jest mądry, więc będzie to bardzo miła odmiana po DC :P

SlodkaZmijka

Myślę że każda telka po DS będzie o wiele lepsza. Nie trudno o coś lepszego po takim badziewiu

madzik_867

Też racja :D Ale po zakończeniu Burzy czytałam podobne komentarze, a tu się okazało, że Dzikie serce było dla niektórych gorsze od Burzy :D

jagodajulia

bo chyba było gorsze od Burzy,choć obie telki są raczej porównywalnie słabe :)))

madzik_867

Bardzo możliwe. Poza tym Burza miała mniej odcinków :D

SlodkaZmijka

tv4 nie dał nic dobrego od czasu Amor Bravio - swoją drogą zdziwiłam się że ludzie go nie oglądali i przerzucili go na tv6. pewnie wolą zdebilałe telenowele jak DS bo oglądalność ma bardzo dużą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones