Silvia NavarroI

Silvia Angélica Navarro Barva

8,7
403 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Silvia Navarro

Mógłby ktoś opisać to historię z tymi implantami w pośladkach....

użytkownik usunięty
Lexi_Cane

Sylvia Navarro ma implanty ? a ja myślałam ,że jest naturalna ,wiem ,że kiedyś coś czytałam ale myślałam ,że to plotki wysane z palca ).

Właśnie ja też się zdziwiłam kiedy coś o tym przeczytałam. Chcę się o tej sprawie więcej dowiedzieć. W każdym razie z tego co przeczytałam to ona już nie ma tych implantów, bo jej się przesuwały czy coś takiego. A miała je chyba w czasie kręcenia Kiedy się zakocham.

użytkownik usunięty
Lexi_Cane

Wiesz ja oglądam Jej nową telkę ( Mi corazon es tuyo ) i mnie się wydaje ,że ich niema , zresztą poco one by były potrzebne jeżeli Sylvia navarro ma niezłą figurę ,wszystko ma na swoim miejscu .

Ja też oglądam teraz MCET, wcześniej Nieposkromiona miłość , a później Kiedy się zakocham. Ostatnio natknęłam się na jakiś wpis o tych implantach i się chciałam więcej dowiedzieć. A z tego co przeczytałam to chyba wychodziło, ż ona je miała tylko przez jakiś czas chyba w czasie Kiedy się zakocham, a później były jakieś komplikacje czy coś. I teraz chyba ich już nie. W każdym razie w Kiedy się zakocham można zauważyć różnicę, szczególnie w poniektórych scenach.

użytkownik usunięty
Lexi_Cane

No i jak podoba Ci się jej nowa rola ,bo ja przyznam Ci się ,że doceniłam tę aktorkę po tej telce wcześniej nie przepadałam za nią :) W Mi corazon es tuyo ,jest fantastyczna .

Znaczy jakoś polubiłam ją po Kiedy się zakocham, a w MCET sprawdza się rewelacyjnie. Jej taniec, humor i wgl. Kiedy oglądała Nieposkromiona miłość była dla mnie naturalna, a teraz jest to moja aktorka latino.

użytkownik usunięty
Lexi_Cane

Jeśli można wiedzieć ,przy którym odcinku jesteś (, Mi corazon es tuyo) bo ja oglądam 139

Lexi_Cane

Jakiś czas temu pisali o tym w Świecie Seriali. Silvia miała implanty pośladków, a po pewnym czasie zaczęły się one przesuwać. Nie wiem czy ciągle je ma, czy jednak usunęła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones