Ricky MartinI

Enrique Jose Martin Morales

7,2
976 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ricky Martin

Szczerze mówiąc to w żadnej roli go jeszcze nie widziałem...Jednak chciałbym tutaj poruszyć kwestię jego najnowszego albumu 'Life'. Według mnie jest genialny. Jest w nim wiele świetnych utworów z naprawdę osobistymi tekstami i bardoz pouczającymi. Wsłuchują się w niektóre naprawde można się wiele nauczyć. Polecam...zwłaszcza utówr 'life'.

Kristofer

A jak wam się podobał jego występ na zamknięciu Igrzysk w Turynie?? Dla mnie jego występ był naprawdę spektakularny!! Cały potencjał najnowszej płyty można usłyszeć właśnie wówczas gdy leci ona na takich stadionach i przy takim nagłośnieniu =]

Kristofer

bende plakac:(nie ogladalam tego,ale napewno byl rewelacyjny,ricky zawsze i wszedzie jest zajebisty

Kristofer

Dołączając się do rozmowy to mi się u RICKYego podoba jesgo muzyka i jego klipy. Bardzo fajnie są zmontowane tak, że poprostu zadowalają widza ,a laików niezwiązanych z jego muzyką przekonują do jego własnej twórczości

Kristofer

Ok album ale nie powala niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones