Ricky MartinI

Enrique Jose Martin Morales

7,2
976 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ricky Martin

Koleś przystojny, mógłby mieć każdą, albo prawie każdą dziewczynę na świecie, po trzy fajne laski na dzień, a on woli facetów... Dla mnie to jest masakra jakaś, podobnie jak z george'm michael'em.

Przecież nie wyglądają jak jakiś Elton John czy Jacyków, tylko mieli rzeszę platonicznie zakochanych fanek.

Tego nigdy nie zrozumiem jako facet w 200% hetero. A Rickiego lubię bo fajne ma piosenki i świetnie tańczy.

użytkownik usunięty

Lubisz piosenki Rickiego i jesteś hetero?
Hahaha, dobre!

użytkownik usunięty

I mówi to koleś z różowym kucykiem na awatarze...

Piosenki ma jakie ma, ale przynajmniej fajnie się do tego tańczy a nie do jakiegoś zj******o techno dla wystrzyżonych pedałów w obcisłych spodniach, czy gównianych gwiazdeczek typu sylwii grzeszczak czy dody.

użytkownik usunięty

Na twoją nienawiść nie odpowiem niczym prócz miłości!

I może cię zaskoczę, ale nie każdy gej lubi dodę :(

użytkownik usunięty

Nie nienawiść tylko dla mnie - w 100% hetero, jak ktoś sugeruje jak Ty, że jestem homo to to jest najgorsza obelga - można mnie różnie nazywać ale jak ktoś dajmy na to nazwałby mnie np. pedał, ciota czy cwel to dostaje po ryju, bo to dla faceta jest najgorsza możliwa obelga. To tak samo jak powiedzieć na porządną dziewczynę - k****a, albo jakby jakiś alfons spoliczkował dajmy na to twoją matkę.

Nie jestem homofobem ani nie mam nic do homoseksualistów (choć widok dwóch całujących i obmacujących się facetów jest obrzydliwy i nie do zniesienia dla mych oczu - za to liżące się 18'sto letnie lesbijki są ekstra), ale nazwanie lub sugerowanie facetowi że jest pedałem to tak samo jak kastracja - to jest dokładnie to samo dla mnie.

Więc na przyszłość lepiej żebyś czegoś takiego nie sugerował nikomu bo ja jeszcze umiem jako tako wyhamować, ale od jakiegoś bezmózga mógłbyś nieźle oberwać.

Chłopie idź się lecz, zalatujesz jakiś krypto homo - stąd zapewne twoja nienawiść i obraza majestatu an te słowa.

W 2011 r. Ricky udzielił wywiadu Opray Winfrey, w którym wszystko dokładnie wyjasnia. Tu masz link (po polsku): https://www.youtube.com/watch?v=QoMH3uiha1Y (usuń spację)

Tak ciekawie i przejmująco opowiada o swoim życiu jako ukrywającym się przez lata homoseksualiście, swoim coming-oucie i temu, co towarzyszyło mu wtedy, że nie sposób go nie zrozumieć. Przy czym odbieram go bardzo pozytywnie bo ten facet robi naprawde dobre wrażenie. Jest bardzo naturalny, nienachalny, spokojnie odpowiada na wszystkie pytania (nawet te najbardziej natrętne czy osobiste) i fajnie się go słucha. Jest taki bezpretensjonalny. I dobrze mu z oczu patrzy :) Szczerze mówiąc bardzo go lubię, a po tym wywiadzie nawet jeszcze bardziej ;)

Metropholis

PS. O, i nawet spacji nie musisz usuwać. Wszystko się ładnie zapisało i równo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones