Kate del Castillo

Kate del Castillo Negrete Trillo

6,8
1 277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate del Castillo

W "Bad Boys for life" nie moglem się na nią napatrzeć. Jest w niej coś hipnotyzującego. Starzeje się jak dobre wino a jeszcze - podczas seansu - ktoś rozpylił jakiś brzoskwiniowy zapach, także... WIEM, ŻE TO DZIWNE UCZUCIE, ale czułem się jakby przechodziła obok mnie. Po prostu WOW.

michu1945

Mi też się podoba. Chciałbym ją nago zobaczyć.

michu1945

W krolewej południa i. Duenos del paraiso jest trochę pokazane. Jej ciało nie do końca naga ale trochę królowa południa można zobaczyć na. Netflix a czy wiecie może gdzie zobaczę Bad Boys for life na necie bo szukam i same zwiastuny a przecież juz troche minęło od emisji w kinie więc już na. Necie powinno być uwielbiacie Kate i wsumie dks niej chce to obejrzeć chociaż nie powiem ze obsada rewelacyjna i co prawda Kate starzeje się rewelacyjnie

michu1945

U mnie odwrotnie. Nie podobała mi się wcale ponieważ moim zdaniem wyglada jak siostra bliźniaczka ESMERALDY GODLEWSKIEJ. Na korzyść Kate przemawia jednak fakt ze dobiega 50tki a Godlewska nie ma jeszcze 30tu lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones