Joanna Pach

Joanna Pach-Żbikowska

7,4
3 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Pach

Jej głos jest w każdej kreskówce! Już mi się robi niedobrze jak ją słyszę! Gdy oglądałam pierwszą serię Jake Longa, pierwsze co załuważyłam to to, że nie ma w nim głosu Joanny Pach. I co? W drugiej serii już był!
Ostatnio boję się otworzyć lodówkę, bo może kalafior przemówi do mnie jej głosem ;(

Bella_triks

Wcale nie ma takiej dużej filmografii.Zobacz sobie Jarosława Boberka,który pod względem ilości bajek,które dubbingował jest wśród polskich aktorów prawdziwym królem.Problem bierze się chyba z tego,że Joanna Pach nie zmienia głosu i każda postac którą dubbinguje ma taki sam głos.

Bella_triks

Co prawda nie znam dużo bajek w jej wykonaniu ale w poważniejszych produkcjach daje radę. Np. taka Liara T'Soni z Mass Effect'a ma super głos, bardzo mi się podobał.

Poza tym po obejrzeniu tego filmiku nie mogę się z tobą zgodzić:
http://www.youtube.com/watch?v=2lmzo0kNmxo
Dostosowuje swój głos do wieku postaci.
Kiedy stara się mówić piskliwie nie podoba mi się ale kiedy mówi normalnie głos ma bardzo fajny.
No i muszę przyznać, że nie każda rola jej pasuje.

Bella_triks

Jej głos jej w każdej kreskówce…. Na szczęście !!! Myślę, że najlepszą i wiarygodną ocenę Joasi Pach wystawiają odbiorcy (dzieci), których opinia jest bardzo pozytywna. Poza tym, jestem mile zaskoczony tak dużą ilością pozycji, w których Joanna Pach występowała  – warto wspierać tak zdolne osoby. Polecam słuchowisko, w którym Asia Pach brała udział: http://www.polskieradio.pl/7/473/Artykul/485381,Uroczysta-premiera-plyty-Anielsk ie-Sprawki

użytkownik usunięty
Oles80

Ja również bardzo się z tego cieszę. Znaczy.. z tego że jest w wielu kreskówkach. Bardzo lubię jej głos, taki miły, spokojny. Jest to miła niespodzianka jak usłyszę jej głos w jakiejś bajce ;D Bajka od razu zyskuje u mnie na wartości ;D I muszę przyznać, że to dzięki niej zaczęłam oglądać serial "Trzeci oficer". Telewizor był włączony, a ja siedziałam na kompie i w pierwszej chwili nie wierzyłam, że to one. Jednak rozpoznałam ją po głosie. Mam nadzieję, że zobaczę ją wreszcie w jakimś prawdziwym filmie w prawdziwej roli. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones