Fernando Colunga

Fernando Colunga Olivares

8,0
615 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fernando Colunga

Ja tez ogladalam "Amor Real" i mi sie bardzo podobalo taka troche inna telenowela:) ogolnie lubie tego aktora i jest super przystojny pozdrawiam jego fanow

Agusia


Mnie też się podobała :P Te piekne stroje ......

Agusia

to moja ulubiona telenowela, a i chyba w tym serialu Fernando zagrał jedną z najlepszych swoich ról.

Agusia

Szkoda tylko, że dali mu taką mdłą i nieatrakcyjną partnerkę. W dodatku płakała jak bóbr. Płacz to chyba jedyny znany tej panience środek aktorski.

enrico

na szczęście jest to tylko odosobniona opinia polskich fanów Pasion (nie mówię wszystkich) i widać że mało z nią telenowel obejrzałeś /obejrzałaś albo po "łepkach" skoro tak ją oceniasz. Prawdą jest że Amor real było hitem (zresztą jak większość telenowel Noriegi) i jest przez duże grono widzów oceniane jako jedna z lepszych kostiumówek a para główna jako jedna z najbardziej chemicznych w historii meksykańskiej telewizji. I na koniec wbrew temu co niektórzy fani Pasion piszą to właśnie Adela miała grać rolę Camili i to jest prawda, którą ma swoje potwierdzenie u samej producentki (ale pewnie niektórzy będą brnąć dalej w kłamstwie że było inaczej). Sam Fernando był podekscytowany ponownym spotkaniem z Adela. A Amor real było jedną z tych telenowel wobec których krytycy nie mieli żadnych zastrzeżeń (nawet sam Colunga był tym pozytywnie zaskoczony). Tyle w temacie.

Adelcia

co ty mi tu z Pasion wyskakujesz??? Jaki to ma związek ???Ja tylko napisałem, że nie podobała mi się partnerka Colungi w Amor Real, a ty mi tu cały elaborat fundujesz. To już nie może się nie podobać panna Noriega ?
A krytycy z reguły nie mają zastrzeżeń do produkcji Estrady, ale to już nie zasługa Noriegi. Rzeczywiście mówiło się, miała grać w Pasion, ale Estrada się rozmyśliła i dobrze. W różnych głupich programach strasznie się na to oburzali, ale jej to nie ruszało bo kobieta zna się na tym co robi i ja akurat uważam, że miała rację :P

Adelcia

co ty mi tu z Pasion wyskakujesz??? Jaki to ma związek ???Ja tylko napisałem, że nie podobała mi się partnerka Colungi w Amor Real, a ty mi tu cały elaborat fundujesz. To już nie może się nie podobać panna Noriega ?
A krytycy z reguły nie mają zastrzeżeń do produkcji Estrady, ale to już nie zasługa Noriegi. Rzeczywiście mówiło się, miała grać w Pasion, ale Estrada się rozmyśliła i dobrze. W różnych głupich programach strasznie się na to oburzali, ale jej to nie ruszało bo kobieta zna się na tym co robi i ja akurat uważam, że miała rację :P

Adelcia

Hehe, Za każdym razem, jak powstaje nowa telenowela w Televisie, mówią, że zagra w niej Noriega. Kobieta ma Abrahama na karku, a jej fani wciąż chcieliby ją widzieć jako protkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones