Fernando Colunga

Fernando Colunga Olivares

8,0
616 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fernando Colunga

Daję mu całe 10 punktów, a nawet więcej - jednak nie ma tu takiej skali. Wyobraźcie sobie, że codziennie rano wstaję o 5:30, po to tylko, aby móc obejrzeć kolejny odcinek najnowszej telenoweli z jego udziałem ("Amor Real")! Nazywam go Cukiereczkiem, co bardzo szybko przyjęło się w moim otoczeniu. Teraz nikt inaczej o nim nie mówi, jak właśnie "Cukiereczek" (hiszp. "Bombonito") - nawet mój tata!

zorrita

ale jesteś dziwna...takie bzdety oglądać, przeciez te serial to najgorsza szmira.

użytkownik usunięty
Divian

Zgadzam sie a najlepsza telenowela z Colungą to Esmeralda i Paulina

Nie oglądałam telenoweli "Amor Real" z jego udziałem więc się na ten temat nie wypowiem (nie oceniam jak nie widziałam). Ale w "Esmeraldzie" i "Pauline" zagrał naprawdę świetnie. Z resztą te telenowele należą do jednych z najlepszych jakie istnieją. Szczególnie "Paulina". :)

j_wisniewska9

Wspaniały aktor:)!!! Mój ideał faceta!! Ma w sobie wszystkie zalety jakie od zawsze podobały mi się w mężczyznach.
Zorrita takie zauroczenie przejdzie-Kiedyś bardzo podobał mi się jeden piosenkarz i wstawałam o 4 jak leciały powtórki teledysków, żeby móc go tylko zobaczyć:-), więc rozumiem Ciebie. Ehh szkoda tylko, że takich ideałów nie idzie znaleźć..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones