César Évora

César Évora Díaz

8,1
348 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby César Évora

lubię Cezara Evore

użytkownik usunięty

super aktor jeden z najlepszych .potrafi wcielic się w każdą role i jest bardzo przystojny

Zgadzam się! Jeden (jest ich niewielu)z moich ulubionych aktorów meksykańskich. Mimo wieku jest bardzo przystojny

użytkownik usunięty
sahiba000

Tak a jak świetnie wczuwa się w role obejrzałam nie dawno z nim Serce Klarity i mi się bardzo podobała jego gra aktorska .W roli .villa też jest świetny .W zaklętym sercu dawał czadu . bardzo mało takich aktorów jak Cesar Evora .

Zgadzam się z Tobą. Takich aktorów jak on jest mało. Klarita, to serial mojego dzieciństwa. Mam do niego ogromny sentyment.

użytkownik usunięty
sahiba000

Obejrzałam ją nie dawno .wszyscy byli tam świetni Cesar Evorra naprawde potrafi wczuć się w role tatusia .Ah ten Roque i Panchita byli naprawdę przezabawni . Wiesz to moja pierwsza telka z Evorą .

Zgadzam sie jest genialny i bardzooo przystojny :D

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Cesar potrafi wcielić się w różne role ,jest mega cudownym aktorem ,i do tego bardzo przystojnym ,

ma naprawde piękne oczy takie wyraziste ,lubię go jako aktora fajnie gra jest jeden z najlepszych ,gwiazd

Mysle dokladnie tak samo :) Jeszcze ten jego glos.. ach :D

Przecudowna gra aktorska....a czarne charaktery? jakby mu były do twarzy...Suuuper.....I ten jego głos taki inny,specyficzny....

użytkownik usunięty
11koala19

Racja ,aktor idealny ,mnie nawet nie obchodzi,że przytył jak inni piszą da mu się to wybaczyć grunt ,że jest wspaniałym aktorem, ,a czarne charaktery w których się wciela po mistrzowsku,

To jest mistrz:)) Czy zły czy dobry bohater czy głowny czy drugoplanowy on i tak jest perfekcyjny :) Ja tam go uwielbiam w kazdej telce, począwszy od Clarity :)

użytkownik usunięty
monia198923

Ja tak samo),super aktor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones