PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10050486}
79
chce zobaczyć
Scream VII
powrót do forum filmu Scream VII

Dwa poprzednie filmy proponowały nowy start franczyzy, tylko po żeby teraz zamiast schować dumę do kieszeni i spróbować dogadać się z Melissą; to dogadywać się z Neve? W sensie, nic do niej nie mam i kocham Sidney, ale naprawdę ona w pierwszoplanowej roli nie powinna moim zdaniem wracać do franczyzy. Mimo wszystko obejrzę i mam nadzieję że się nie zawiodę.

witek4452001

Widać , że po odejściu Ortegi i Melissy twórcą zaczął się palić grunt pod nogami i żeby utrzymać serię przy życiu zapłacili Neve tyle ile chciała by wrócić mając nadzieję , że weteranka serii pociągnie 7 część. Pewnie pojawi się również Gale i Mark. I mimo , że ciekawi mnie jak ta 7 część wyjdzie to mam też obawy. Sydney od 3 części nie grała pierwszych skrzypiec , a tu nagle po tylu latach zarówno w życiu jak w filmach powraca do głównej roli. I serio 50-letnia aktorka. Nie wiem jak z wiekiem Sydney , ale na bank podobnie załatwi młodego mordercę. Już w piątce miała trudności w walce i z tego co kojarzę żadnego zabójcy nie zabiła , a została ranna. No cóż zobaczymy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones